top of page

תלמידים מספרים

"

"

"למור הגעתי לאחר שהתאכזבתי מכל מיני מדריכים לא מוצלחים שהבטיחו ללמד איך לעשות כסף באינטרנט ולא ממש קיימו.

עברתי אצל מור הדרכה אישית צמודה שלימדה אותי צעד אחר צעד כיצד להקים עסק ריווחי באינטרנט החל משלב מציאת נישה, הקמת אתר, כתיבת תכנים, קידום האתר בגוגל, שיווק ברשתות חברתיות ועוד הרשימה ארוכה. את החומר שלמדתי אצל מור בנושא שיווק באינטרנט יישמתי בעסקים קיימים שלי וכן הקמתי מספר אתרים נוספים. למי שמתחיל את דרכו בתחום אני ממליץ בחום לעבור הדרכה אצל מור!"

שגיא סולומון 

"את מור הכרתי לפני כ-8 חודשים כשהחלטתי להכנס לכול ענין העסקים באינטרנט. רק רציתי להודות לך על הידע שהעברת לי, השיעורים איתך היו מועילים במיוחד,העברת השיעור היתה בצורה מאוד ברורה ומקצועית. השיעורים איתך העניקו לי הרבה מאוד ידע וקיצרו לי הרבה מאוד דרכים ובעיקר נתנו לי את האומץ לעשות דברים שניראו לי קודם מעורפלים למדי. מור יודע איך לעשות זאת טוב יותר,יעיל יותר ומרוויח יותר. הוא חולק עם תלמידיו את כול מה שהוא יודע-וזה הרבה!!! היום אני עובדת בבית מרוויחה כסף באינטרנט ונהנית מכול רגע!

מומלץ בחום עם מור זה 100% מוביל לתוצאות חיוביות.

קלודין לסרי מנכ״לית 

"

"

pp.jpeg

"

מור יקר ,

החלטתי לעשות שינוי בעסק  שלי ולהתחיל לשווק גם באינטרנט עולם זה היה זר ומוקצה עבורי עד שפגשתי אותך. ראשית פגשתי באדם נעים, סובלני ,מבין  ,מקשיב ,אך יותר מכל הרגשתי שאתה מכיר אותי ויודע בדיוק מה אני רוצה . אתה מקצועי ביותר ,ממוקד מטרה ,מדויק ומתייחס לעסק  ולהצלחה שלי כאילו היא שלך. זכות גדולה לפגוש אדם ומאמן כמוך .

תודה רבה ,

אסנת וושדי

מנכ"לית מרכז נקודת מפנה

"

"לפני כ- 5 חודשים החלטתי לעשות שינוי בחיי ולהתחיל להכנס לתחום של לפתוח עסק עצמאי ברשת. מרוב חומר ומידע שליקטתי הרגשתי שאני הולכת לאיבוד, לא מצאתי את עצמי והבלבול אפף אותי. ואז החלטתי פשוט ללמוד מאיש מקצוע שכבר מכיר את התחום. וכאן החלה היכרותי עם מור. לאחר שהתחלתי לקבל הדרכה ממור, כל הבלבול נעלם והכל נכנס לפורפורציה. מור, במקצועיות רבה, העביר לי מן הידע שלו בצורה הכי ברורה, מקצועית ועכשיו אני כבר יודעת לקראת מה אני הולכת. בנוסף, אני חייבת לציין, שמור הינו בחור, חם, מבין, איכפתי, והכי חשוב קשוב לכל גחמותיי.

מי מכם, אשר מעוניין להכנס לתחום המעניין והמספק הזה, עם מור זה בטוח יוביל לתוצאות חיוביות. מומלץ ביותר!"

סיגל דביר

"

"מור ידידי,

אני רוצה להודות לך על כל הידע שנתת לי, על הסבלנות, על התשובות ועל השקעת הזמן. לפני שפגשתי בך נדדתי במרחבי האינטרנט, למדתי תוכנות לא יעילות ובעקבות כך בזבזתי חודשים. מאז שהכרתי אותך, אני על דרך המלך שולט בידע הנכון ומרוויח מהאינטרנט. בפחות משמונה חודשים הקמתי עסק מאפס והתחלתי ליצור מיתוג והכנסה.

תודה רבה,

גיא הרדוף"

"

מור יקר מודה ומוקירה אותך על מקצועיות, על אמינות ויחס חם בעזרה לפתוח אתר אישי ובשיווק האני שלי. מעריכה את ההכלה, התמיכה והעידוד הבלתי פוסק.

בתודה רבה!

אריאלה דמנשטיין 

אצל מור קיבלתי קיצור דרך לעולם העסקים האינטרנטיים, אימון ברור ומובנה מבחור עם המון ידע, שסידר לי את הדברים בצורה פשוטה, ואיפשר לי להתחיל עסק אינטרנטי משלי והכי חשוב, להרוויח!

 בועז זר

"

אני ממליץ לכל אחד שרוצה ללמוד איך להתעסק עם הרשת, בין אם לצורך עשיית כסף, רכישת מקצוע, השלמת הכנסה, או אפילו לאלו שפשוט רוצים שקולם יישמע ושהכתבים שלהם ייקראו ללמוד אצל מור, ולהאמין בדרך שהוא מלמד, למרות שבהתחלה זה נראה כמו הליכה מול הבלתי אפשרי , ולהאמין – כי הוא מוכיח פעם אחר פעם שמי שעובד נכון ומסודר – מצליח!

היום, שאני כבר הרבה יותר מבין בנושא, והשיעורים שלנו נוגעים בהתמקצעויות ויישור הפינות, הצלחתי להרים אתר לעמוד ראשון במקום חמישי ושישי בגוגל תוך שבועיים כאשר התחרות שלי עומדת על לא פחות  מ 155,000,000!!! התוכן שמור מלמד עובד, וכל מי שרוצה לקדם את האתר שלו באינטרנט – הגיע למקום הנכון!

אני ממליץ בפה מלא ובלי לחשוב פעמיים, מור הללי, תגיעו, תירשמו לאימונים אישיים לקידום אתרים, תלמדו את מה שיש לו להעביר, ותכירו בן אדם מיוחד שאוהב את מה שהוא עושה ועושה אותו טוב."

עידו ענבר

"

מור היקר, לאחר 2.5 שעות יעוץ בלבד, אני  מרגיש שהתקדמנו בגוגל ויש יותר תנועה בעסק !! אני מבצע את שיעורי הבית והמשימות שנתת לי, וזה פשוט עובד !!! חיכיתי המון זמן לפגוש מישהו כמוך שיודע את העבודה בצורה מקצועית ומדוייקת,, יודע להסביר ולהדריך, אוהב לעזור, יודע להביא תוצאות! אתה מלאך אמיתי, ואני יודע שאיתך השמיים הם הגבול, ואני רואה אותך כחלק בלתי נפרד שילווה את העסק שלי למשך שנים רבות.
בהערכה גדולה מאוד,
רובי ראובני,
מנכ"ל אולפני שיר בעצמך
www.shir4u.co.il

"

"אני מכירה את מור מתחילת דרכי באינטרנט ומאז ומתמיד אני יודעת כמה הוא מחויב ורציני להצלחה של הסטודנטים שלו. למור יש ידע עצום בתחום השיווק באינטרנט והוא בהחלט יודע להעביר אותו הלאה!

ממליצה בחום!"

 

לירון מור

"

"לפני כחודשיים אירחתי את מור הללי לוובינר בנושא: "איך בוחרים נישה מנצחת ומוצרים רלוונטיים לשיווק". מור הבריק בידיעותיו וביכולתו ללמד את אלו הרוצים לבנות עסק בתחום תוכניות השותפים. תוכלו ללמוד ממור טכניקות, אסטרטגיות ואיך עושים שיווק שותפים במעשי. מור, המשך בעשייה המבורכת!"

איתי פז

מומחה בינלאומי לשיווק באינטרנט

"

bottom of page