top of page

ייעוץ שיווקי להצלחה

ידעת שרוב העסקים נופלים בגלל שיווק לקוי, לא בגלל מוצר לקוי?

הקושי הגדול ביותר שאני רואה היום אצל רוב הלקוחות העסקיים שלי זה היכולת לעשות סדר במה שקורה אצלי בעסק עכשיו, לאן אני רוצה להגיע ואיך להגיע לשם. יש המון בילבול וחוסר מיקוד, זה מוביל אוטומטית לבזבוז אנרגיה , כסף וזמן.

 

 

 

 

 

נעים מאד,

שמי מור הללי , יזם ומשווק אינטרנטי בארץ ובעולם. הקמתי עד עכשיו עשרות אתרים מניבים ברחבי העולם בתחומים של איקומרס, תוכניות שותפים ושירותים. הרצאתי במרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב בנושאים של יזמות אינטרנטית ואופטימיזציית אתרים לשיפור ROI.

כיום ידוע שהאינטרנט הוא הנקודה הראשונה שבה אדם מחפש וחוקר על מוצרים ושירותים. לכן, אנחנו רוצים לדעת שהלקוחות הפוטנציאלים רואים אותנו בכל פעם שהם מחפשים באינטרנט את סוג השירות או המוצר שהעסק שלנו מציע.

 

מעבר לזה, החשיבות הגדולה היא לא רק להכניס את המבקרים הרלוונטיים לאתר אלא לגרום להם לרכוש, להירשם או לתקשר איתנו, הרי לשם כך הובלנו אותם באמצעות שיווק לאתר שלנו.

אז מה אני מציע לך היום?

 ליווי אחד על אחד שיפקס אותך דרך בניית אסטרטגיה
חדשה לעסק ובהגדרה מחדש של מיקוד.

נעבוד על...

  • סדר: מה חשוב ומה לא בעסק שלך. לשים בצד את הדברים שמונעים מהעסק להתקדם ולמקד את האנרגיה בדברים החשובים באמת להתפתחות.

  • מחקר מתחרים: להבין כיצד המתחרים שלנו עובדים, מה הם הייתרונות והחסרונות שלהם ולהסיק מסקנות לביצוע.

  • מחקר מילות מפתח: נחקור יחד ונראה מהן מילות המפתח שאנשים מחפשים בגוגל בנוגע לסוג העסק שלך. מילות מפתח זה הבסיס החשוב ביותר של אתר העסק על מנת שיחשף לקהל המדויק ביותר שיתעניין במה שאנחנו מציעים.

  • מעבר על אתר העסק: נראה האם האתר בנוי בצורה מדויקת כלפי המסר של העסק שלכם ונבצע יחד שיפור של הנראות וחידוד של הובלת הלקוח לפעולה הרכישה/הרשמה.

  • שיווק המוצר: בניית צינור שיווק שיוביל את המבקר שלך מהשלב של החיפוש ועד תהליך הרכישה המיוחל. זוהי הליבה של העסק שלך באינטרנט וכאן יש את הדגש המרכזי.

  • שימוש במשפיעים: חיבור של אנשים בולטים עם קהל עוקבים גדול בתחום שלך למוצרים או לשירותים שלכם.

  • בניית מערך לוגיסטי עולמי: ישנה אופציה להתרחב היום למחסני השמה בעולם, במידה ויש לך עסק של איקומרס במודלים של הולסייל ווויט לייבלינג זוהי דרך מצוינת להתפתח לשיווקים נוספים בעולם.

אתם בטח מבינים שאם אתם לא עושים את כל הדברים
הללו היום אתם ללא ספק משאירים כסף רב על השולחן.

זה הזמן שלך לקבל פרופורציה נכונה לגבי בנייה של עסק
מצליח באינטרנט ומימוש של הפוטנציאל האמיתי שלו.

חשוב לי לציין שיש לי מקום רק למספר קטן מאד של אנשים ללווי מהסוג הזה מכיוון שהזמן שלי מתחלק ברובו בין העסקים שלי והמשפחה ולכן אני מתנצל מראש אם לא אוכל ללוות אותך ואת העסק שלך.


מעניין אותך?
הכניסו פרטים למטה או התקשרו 054-3199099 ואחזור אליכם בהקדם:

2019-03-20_1459.png

Success! Message received.

תרגישו חופשיים לשאול כל שאלה*

bottom of page