top of page

עבודה מהבית: משכיר לעצמאי

אם אתם באמת ובתמים רוצים לעבוד מהבית אתם צריכים להבין, עבודה מהבית זו עבודה לכל דבר ומה שזה אומר, שאתם הולכים להיות הבוסים של עצמכם, אתם הולכים לארגן לעצמכם את הזמן, הניהול הכלכלי, יעדים, מטרות, שפיות פסיכולוגית והרבה מאד סבלנות. בקיצור השליטה פה היא בידיים שלכם ולא של אף אחד אחר.
 

אם אתם נמצאים עכשיו בשלב שאתם עדיין לא יודעים בדיוק במה אתם רוצים לעבוד מהבית, הרשו לי להכיר לכם דרך יוצאת דופן לעשות את זה באינטרנט. למעשה זה יותר שיטה שקיימת מאז ומעולם ופשוט רוב האנשים לא דיברו עליה בגלוי. לשיטה קוראים "תוכניות שותפים", מה זה אומר? זה אומר תיווך בגדול. מה הכוונה תיווך? זאת אומרת שמאז ומעולם אנשי עסקים תיווכו בין אנשים לאנשים אחרים, בין מוצרים לבין אנשים וגזרו עמלה באמצע.


אני בטוח שקרא לכם לא פעם שהתקשרתם לטלפון שהעביר אתכם לחברה אחרת, או מישהו שקישר אתכם לעסק אחר במידה והיה לכם צורך כלשהו במוצר שלא היה לו. היופי הגדול זה שאנחנו כאנשים עושים תיווך אפילו באופן לא מודע. למשל, חבר טוב מגיע אליכם ומספר לכם שהוא ראה סרט מצוין ושכדאי לכם לראות אותו. מכיוון שאתם מכירים את החבר אתם הולכים לסרט מבלי לחשוב פעמיים. נכון או לא (:
 

אז איך כל זה מתחבר לאינטרנט ולעבודה מהבית? למעשה, כשאנחנו עובדים מהבית התקשורת היחידה שלנו לעולם הוא המחשב שבו יש אינטרנט. זהו כלי העבודה שלנו ודרכו אנחנו יכולים לתווך דרך בנייה של אתרי נישה אשר נותנים ערך לאנשים בכל התחומים בעולם.


למשל: אם אני רוצה ללמד את הנושא של עבודה מהבית ואני מחפש כמה שיותר אנשים שמתעניינים בנושא של עבודה מהבית, יש לי אפשרות לחקור על כמה אנשים מחפשים את מילת המפתח "עבודה מהבית" ולראות בדיוק את נפח החיפוש החודשי. אם ראיתי שיש למשל 8000 איש בחודש שמחפשים את המילת מפתח הזאת, אני מבין שיש לי פה פוטנציאל רחב לפנות לכמות גדולה של אנשים עם הצעה מסוימת.

לאחר שהבנו שיש פוטנציאל, אנחנו בונים אתר שמכיל את מילת המפתח "עבודה מהבית" ואז פשוט מקדמים אותו כדי שהוא יגיע למקום כמה שיותר גבוהה בדירוג של גוגל. למה? מכיוון שזאת תהיה התנועה הממוקדת ביותר לאתר שלנו. הרי כל אדם שמקיש את המילת חיפוש "עבודה מהבית" הוא למעשה אדם שמחפש לעבוד מהבית נכון ? (:


אם ננסה לקחת את הנושא הזה יותר לעומק, מחקר יכול להגיד לנו בדיוק אם שווה לנו לפתח אתר על מילת מפתח מסוימת בנוגע לחיפושים ולפוטנציאל מוצרים. לאחר שאני עושה את המחקר וסגור על מילת המפתח שאני רוצה לקדם אני רוצה לוודא שיש לי מוצר מספיק טוב ומושך להציע ללקוחות שלי. בגלל שאנחנו מדברים על תוכניות שותפים, אין לי שום צורך בלבנות מוצר משלי אלא פשוט לחפש תוכנית שותפים (תיווך) על מוצר שרלוונטי לאתר ולמילת המפתח שאני מקדם.


עבודה מהבית: הדרך הנכונה

יש לנו כמה כיוונים שאנחנו רוצים לכבוש כדי שנוכל לראות רמת הכנסה גבוהה דרך עבודה מהבית:

1. לבחור מילת מפתח עם פוטנציאל תנועתי ומכירתי (מוצרים).

2. לבנות אתר שיגרום לאותם המבקרים שמגיעים לאתר שלנו להישאר.

3. לגרום לאותה התנועה שנשארת לבצע את הפעולות שאנחנו רוצים (רכישה, להתקשר, ללחוץ על לינק)


בואו נדבר קצת על הנושא של סדר בעבודה מהבית ואיך אפשר לגרום לדרך שלכם להיות הכי נכונה. אחת הטעויות הגדולות של אנשים בנושא של עבודה מהבית, זה שהם לא מגדירים מראש משימות וזמנים לכל שלב ושלב ביום העבודה שלהם.

הגדרה של משימות, יעדים וזמנים זה פשוט קריטי להצלחה שלנו עם עבודה מהבית מכיוון שללא הדברים הללו לא נוכל להחזיק יותר משנה לפני שנפרוש. הסיבה היא בגלל שאדם לא יכול להישאר במסגרת אם הוא לא רואה תוצאות בשטח, ואתם לא תראו תוצאות בשטח אם לא תממשו יעדים של התקדמות.


איך מתכננים יעדים בעבודה מהבית מבלי לאבד את השפיות?

קודם כל חשוב לדעת להרפות ולהיכנס לתחום העבודה כשאתם מפוקסים רגועים ומרוכזים כמה שאפשר, תנסו לנקות את הסביבה שלכם מכל מיני גורמים שיכולים למשוך את תשומת הלב שלכם. כמו: טלוויזיה, מקרר, ילדים, חלון שמשקיף לאזור עם תנועה רבה. בקיצור, כמה שפחות הסחות דעת ככה יותר טוב. לאחר מכן, תנסו לשבת ולחשוב על כל המטרות שלכם בנוגע להתקדמות של האתרים שלכם ולאיזו רמת הכנסה אתם רוצים להגיע.


לאחר שקבעתם את היעדים אתם יכולים להתחיל לרשום את מה שצריך לקרות כדי שתוכלו להגיע לאותם היעדים. למשל: אם אני מציב לעצמי בתור יעד להיות עם רמת הכנסה של 20 אלף שקלים בחודש דרך תוכניות שותפים. אני מבין שכדי להגיע לרמת ההכנסה הזאת אני צריך X אתרים שביחד ייצרו X שקלים ביום או אתר אחד עם כמות תנועה גדולה ומוצר טוב לתיווך.

השאלה הבאה שאני צריך לשאול את עצמי זה, איך אני עושה את זה (ברמה הטכנית וברמת הזמן) ומה זה דורש מבחינת השקעה. חשוב מאד להגדיר את הדברים הללו בהתחלה כדי שנדע כמה שיותר ברור לאן מועדות פנינו ובמה זה כרוך.


למה זה חשוב? זה חשוב מכיוון שכשאנחנו מבינים את כל התמונה הגישה שלנו משתנה ואנחנו יכולים לראות את היעדים שלנו בצורה הרבה יותר מוחשית. זה כמו אדם שצריך לחפש אוצר עם מפה לעומת אדם בלי מפה. המחשבה של זה עם המפה תהיה הרבה יותר צלולה בנוגע ליעד שלו לעומת זה שאין לא את המפה ונאחז רק באמונה שיום אחד הוא ימצא את האוצר.

מבחינת התוצאה הסופית זה דיי ברור לנו מי יצליח למצוא את האוצר. אותו הדבר לגבי אנשים עם יעדים ואנשים בלי יעדים. עבודה מהבית היא עבודה לא פשוטה שדורשת מאיתנו להיות מספיק מסודרים כדי להגיע לרמת החיים הטובה שאנחנו מאחלים לעצמנו.


כיצד לכבוש יעדים בעבודה מהבית

אין פה יותר מדי חוכמות, אם אתם רוצים להגיע ליעדים שלכם ואתם מסודרים, אתם תצליחו. העניין פה הוא לא הרצון בלבד אלא היכולת לשפר וליעל את הדרך שלכם ליעדים שהצבתם לעצמכם. העובדה ש97% מהאנשים שמנסים לייצר הכנסה בעבודה מהבית ותוכניות שותפים נכשלים, זה בגלל שהם לא יוצרים סדר בעבודה שלהם.

אם יש סדר יש בנייה, אם יש בנייה יש תוצאות, אם יש תוצאות יש סיפוק. זה העניין לגבי מה שמשאיר אנשים להמשיך לעבוד מהבית ולהיות מסופקים.


לסיכום, אם אתם מחפשים עבודה מהבית אני ממליץ לכם בחום לפנות לכיוון של תוכניות שותפים. אתם לא צריכים מוצר משלכם ולא צריכים שום שירות לקוחות. הדבר היחידי שאתם צריכים לעשות, זה לתווך בין מבקרים רלוונטיים לבעלי מוצר. החדשות הטובות הן, שיש היום כמעט לכל מוצר העולה לדמיון תוכנית שותפים פשוטה וקלה.


אם אתם רציניים ורוצים ללמוד את התחום לעומק אני רוצה לתת לכם מתנה קורס של 6 שלבים שיכיר לכם את כל הנושא של מחקר מילות מפתח ומוצרים, בניית אתר, יצירת רשימת דיוור, שיווק האתר, כתיבה קידומית, כתיבה שיווקית ועוד. זהו קורס וידאו פשוט להבנה שכל אחד יכול ללמוד ממנו את השלבים הראשונים. כדי לקבל את הקורס, פשוט הזינו את השם והמייל שלכם מצד שמאל מתחת לחלק של הסרטון ותוכלו להתחיל כבר עכשיו את החלק הראשון.

נשאר לי לאחל לכם הצלחה גדולה בדרך של עבודה מהבית.

בהצלחה! 

* נתקלתם בבעיה? צרו קשר
 
bottom of page